Pomysł na aranżacje salonu. Style

Salon to, z całą pewnością, najbardziej reprezentacyjne wnętrze domu. Powinien być urządzony w wyjątkowy sposób. Przede wszystkim powinien posiadać swój styl.
Warto zapoznać się z różnymi trendami i wybrać ten, która najbardziej się podoba.

Styl nowoczesny

Trend ten daje szeroki zakres aranżacji salonu. Dużo oryginalnych pomysłów na wnętrze może mieć w nim zastosowanie. Przede wszystkim pozwala on na wiele swobody twórczej. Daje szansę na stworzenie wnętrza niepowtarzalnego. Minimalistyczne cechy stylu sprzyjają optycznemu powiększeniu przestrzeni. Styl ten akceptuje bardzo szeroką paletę barw. Od czerni poprzez czerwienie zielenie, beże, brązy, szarości, błękity, odcienie ecru aż do bieli.

Aranżacja salonu Vena Lublin

Aranżacja wnętrz Lublin – Vena

Do tego stylu pasują różne sufity podwieszane, zarówno te w wymyślnej formie, jak i proste z kieszenią pledową dająca poświatę na sufit. Dobrze prezentują się różnego rodzaju podświetlenia, dekoracyjne ścianki z płyty gips-kartonowej.
Proste formy kanap i komód. Zabawa światłem wspomaga nowoczesne aranżacje.

Styl glamour

To bardzo ekskluzywny styl w aranżacji salonu. Oparty jest na chęci prezentowania bogactwa i przepychu. Do stylizacji tego wnętrza można użyć lustra w złoconej ramie, srebra i kryształowych elementów na przykład w żyrandolach. Pasuje tu zarówno czerń jak i fiolet. Ten urokliwy styl doskonale wykorzystujący magię świateł, aby stworzyć komfortowy i pełen dostojności klimat wnętrza. Ze stylem tym możemy się spotkać w hotelach wyższej klasy. Cechuje go zauważalny luksus. Zestawienie połyskliwych przedmiotów z matowymi podkreśla styl. Równoważnikiem do przepychu wnętrza jest zastosowanie większych płaszczyzn w jednorodnej barwie i strukturze.
O innych stylach w aranżacji salonu napisze w kolejnych publikacjach. Zapraszam do odwiedzania naszej strony www.kuchnie-vena.pl
Projektant wnętrz Lublin – Vena – Urszula Tomaszewska

2 thoughts on “Pomysł na aranżacje salonu. Style

  1. Gość

    Ja mam całe mieszkanie w stylu nowoczesnym, żywe modne kolory. Czuję się w tym dobrze. Zresztą kolory dobierała nam pani plastyk. Trafiła w sedno. Teraz będziemy urządzać sypialnię, ciekawe czy pasuje styl kolonialny do tej nowoczesności

Możliwość komentowania jest wyłączona.