Salon w stylu angielskim

Cechy stylu 

To romantyczny i sielankowy styl w aranżacji. Charakteryzują go motywy kwiatowe. Najczęstszą inspiracją jest róża. Wzory te pojawiają się w całym wnętrzu.

Aranżacje wnętrz Lublin

Salon w stylu angielskim – Aranżacje wnętrz Lublin

Zdobione tym motywem są zarówno kanapy jak i meble oraz dodatki.

W stylu eklektycznym, a takim jest styl angielski, dopuszczalna jest mieszanina form i wzorów, tak więc pojawić się tutaj mogą zarówno pasy i szkocka krata. Trend podkreślają grube zasłony i koronkowe obrusy.  Przytulność nadają rozliczne bibeloty. Pojawiają się tutaj ozdobne ramki z fotografiami, porcelana i szkło.

Meble 

Wykonane są  z litego drewna. Do stylu angielskiego zaliczymy zarówno ciężkie bogato zdobione komódki z ciemnego drewna dębowego, jak i szafki, stoliki i komódki malowane na biało. Jest to styl eklektyczny, czyli łączący różne elementy z innych stylów i epok.  Meble wypoczynkowe  w angielskim wnętrzu są bardzo istotnym elementem aranżacji wnętrza. Powinny być miękkie i głębokie, zachęcać do spędzenia w nich czasu. Tkaniny  także z motywami kwiatów. Duża ilość poduszek zwieńczy dzieło.

Kolory

Odcienie beżowego, łososiowego, błękitu, kość słoniowa, waniliowe. Ogólnie barwy pastelowe.

Projektant wnętrz Lublin – Urszula Tomaszewska

Zapraszamy Państwa do śledzenia naszej strony www.kuchnie-vena.pl

Podsumowanie
Aranżacja salonu - styl angielski
Nazwa artykułu
Aranżacja salonu - styl angielski
Opis
Wnętrza w stylu angielskim mają wyjątkowy urok
Autor
Publisher Name
Meble kuchenne Lublin Vena w Domixie - opinie
Publisher Logo

5 thoughts on “Salon w stylu angielskim

  1. Mariusz

    Ciekawe spojrzenie na aranżacje wnętrz, każdy będąc na stronie https://kuchnie-vena.pl/ na pewno skorzysta z ogromnej wiedzy projektantki. Nam przydały się wiadomości o projektowaniu wnętrz. Polecamy
    Mariusz Gnera

Możliwość komentowania została wyłączona.