Aranżacja w stylu paryskim

Elegancka lekka i prostota z dekoracyjnością i romantyzmem – tak w skrócie można opisać styl paryski. To wyjątkowy trend w aranżacji wnętrz.
To fantastyczny trend dla ludzi, którzy lubią wyrafinowaną prostotę połączoną z finezyjnymi ozdobami.

Projektowanie wnętrz Lublin, Warszawa oraz przez Internet

Projektowanie wnętrz Lublin, Warszawa oraz przez Internet

Jakie są aranżacje w stylu francuskim?

Przede wszystkim lekkie, przestrzenne i bardzo szykowne. Dużo światła i naturalne materiały stanowią nieodparty urok tych wnętrz. Subtelne beże, szarości i złamana biel to charakterystyczne kolory trendu francuskiego. Pastelowe barwy łączy się tutaj z czernią i grafitową szarością.

Naturalne drewno na podłodze oraz drewniane meble podkreślają wybrany kierunek aranżacji wnętrza. Idealnymi dodatkami są detale w stylu glamour lub prowansalskim.Rzeźbione frezowane meble o opływowych kształtach, kute krzesła i zagłówki łóżek sypialnych oraz eleganckie tkaniny.

Meble w stylu francuskim sprawiają wrażenie wielopokoleniowych kolekcji. Bardzo charakterystyczny dla stylu francuskiego jest kryształowy żyrandol oraz bogato zdobione lustra nadają finezji aranżacjom salonu lub sypialni.

Nie wiesz w jakim stylu zaprojektować salon – zadzwoń 512548136. Projektant wnętrz, z wieloletnim doświadczeniem, Urszula Tomaszewska na pewno pomoże Ci wybrać wymarzony styl

Podsumowanie
Aranżacja wnętrza w stylu paryskim
Nazwa artykułu
Aranżacja wnętrza w stylu paryskim
Opis
Elegancka lekka i prostota z dekoracyjnością i romantyzmem - tak w skrócie można opisać styl paryski. To wyjątkowy trend w aranżacji wnętrz. To fantastyczny trend dla ludzi, którzy lubią wyrafinowaną prostotę połączoną z finezyjnymi ozdobami.
Autor
Publisher Name
projektowanie wnętrz Vena Lublin
Publisher Logo

One thought on “Aranżacja w stylu paryskim

  1. Marta

    Bardzo atrakcyjny artykuł o wnętrzach, każdy
    powinien go przeczytać żeby znależć inspiracje do aranżacji.
    Dzięki za udzielenie i szczęścia w pisaniu bloga

Możliwość komentowania została wyłączona.