Bez niego w kuchni trudno się obejść

Zdarza się, że podczas aranżacji kuchni gubimy się w ważności spraw. Tak naprawdę tych najważniejszych tematów jest bardzo dużo, dlatego tak trudno nam je przewartościować.

Blat w kuchni

Meble kuchenne Lublin – Vena

Istotne jest zarówno miejsce, układ, sprzęt, ilość szafek, kolor  jak i cała masa innych niezwykle istotnych aspektów.

Odpowiednia ilość blatów to bezwzględnie temat o jakim powinniśmy pamiętać przy aranżacji kuchni. Przy wykonywaniu projektu kuchni warto zadbać o to, aby poprzez właściwe ustawienie ciągu sprzętów AGD uzyskać maksymalnie wygodne odcinki powierzchni roboczej.

Dużo sprawniej się pracuje, gdy po obydwu stronach kuchenki znajduje się blat roboczy. Można wtedy sprawie odstawiać gorące rzeczy i mieć pod ręką te produkty, które wrzucamy do garnka. Dobrze, gdy chociaż na jednym z blatów mieści się garnek.

Należy nie zapomnieć o chociażby maleńkim blaciku przy lodówce, na który wygodnie będziemy mogli odstawiać wyjęte z chłodziarki przedmioty.

Duża ilość blatów zapewnia wygodna kuchnię. Niestety bardzo często nie ma gdzie ich włożyć. I co wtedy? Wówczas możemy ratować się różnymi wyciąganym spod blatu tymczasowymi pomocnikami.  Wprawdzie nie są one w stanie zapewnić nam bardzo wygodnej pracy przy nich, ale jednak są.

Dobrym sposobem na pozyskanie blatu jest wykorzystanie parapetu. Ciepłe powietrze z kaloryfera możemy wypuścić poprzez odpowiednie kratki wentylacyjne wycięte w blacie.

Czasami dzięki takiej aranżacji pozyskujemy podręczny stół, tak niezbędny w kuchni.

Projekty wnętrz Lublin – Vena –  projektant Aleksandra Smereczyńska

 

Podsumowanie
Mała kuchnia w bloku
Nazwa artykułu
Mała kuchnia w bloku
Opis
Aranżacja kuchni w bloku
Autor
Publisher Name
Meble kuchenne Lublin Vena w Domixie - opinie
Publisher Logo

2 thoughts on “Bez niego w kuchni trudno się obejść

  1. Pingback: Aranżacje Wnętrz – Filmy | Projekty Wnętrz Lublin. Meble kuchenne Lublin. Szafy Lublin. Kuchnie Lublin.

  2. bogdan2134

    Ja jestem bardzo zadowolony ze zlewu: duza komora i połówka. Mogę na bieżąco używać zlewu a w małej komorze ociekają warzywa. Nie muszę wyjmować. Mam zmywarkę, więc właściwie tylko podręcznie zmywam w zlewie.
    Boguś

Możliwość komentowania została wyłączona.