Jak urządzić mały salon

Aranżacja salonu, jego styl i wyposażenie powinno być oparte przede wszystkim o jego metraż. Kolory i formy muszą być odpowiednio dobrane, szczególnie, gdy mamy nieduży salon.

Małe wnętrza salonu mogą być urządzone w taki sposób, że stworzą wrażenie przestronnego i dużego. Dobry projektant wnętrz z pewnością doradzi nam w jaki sposób osiągnąć ten elekt.

Projektowanie wnętrz Lublin, Warszawa oraz przez Internet "Vena"

Projektowanie wnętrz Lublin, Warszawa oraz przez Internet „Vena”

Do niewielkich salonów nie powinno się stosować ciemnych barw, bowiem pomniejszają one optycznie. Dla tych, którzy w aranżacji preferują ciemne kolory rozwiązaniem może być aranżacja tylko jednej ściany w mocniejszych barwach. W małych salonach nie stosujmy zbyt wielu kolorów, bowiem stwarza to wrażenie chaosu i pomniejsza. Z powodzeniem można zastosować zasadę „ Im mniej, tym więcej”.

Zastosowanie w meblach frontów w połysku optycznie oddali przestrzeń.

Niezwykłą rolę w takich wnętrzach odgrywa światło. Umiejętnie dobierając żyrandole, kinkiety oraz taśmy LED możemy osiągnąć bardzo wiele.

Warto zastanowić się nad połączeniem salonu z kuchnią oraz wyburzeniem drzwi. Połączone wnętrza wydają się bardziej przestronne.

W aranżacji wnętrz bardzo dużą rolę odgrywają dodatki. Tak naprawdę to one nadają charakter wnętrzom . Gustowne dekoracje przykuwagą uwagę. często właśnie je, a nie metraż zapamiętuje z wizyt u znajomych.

Nie wiesz jak urządzić swój salon?

Zadzwoń 501665673 projektant wnętrz Aleksandra Smereczyńska

Projektowanie wnętrz Lublin, Warszawa oraz przez Internet

 

 

Podsumowanie
Mały salon
Nazwa artykułu
Mały salon
Opis
Aranżacja małego salonu powinna być dostosowana do metrażu. Dobry projektant wnętrz stosując właściwe złudzenia optyczne sprawi,ze salon wyda się przestronny.
Autor
Publisher Name
Aranżacja wnętrz Lublin, Warszawa oraz przez Internet
Publisher Logo

2 thoughts on “Jak urządzić mały salon

Możliwość komentowania została wyłączona.