Lodówka

Przeciętnie chłodziarka ma  60 cm szerokości. Jednak to nie wszystko. Warto jeszcze zwrócić uwagę na dwie podstawowe rzeczy:

meble kuchenne Lublin

Meble kuchenne Lublin Vena

Meble kuchenne Lublin _ Vena

 

  • Grubość drzwi lodówki

Musimy uwzględnić, że  lodówka po otworzeniu szerokościowo potrzebuje dużo więcej miejsca, niż gdy jest zamknięta. Niekiedy drzwi chłodziarki są mocno wypukłe lub mają bardzo odstający uchwyt. Sprawia to, że po otworzeniu drzwi, aby wyjąć kosze chłodziarka musi być w odległości  od ściany nawet o 14 cm. Warto to uwzględnić przy aranżacji kuchni

  • Modny inox

Ten obecnie bardzo modny inox także może sprawić nam wiele niespodzianek. Jedną z nich jest palcowość inoxu. Najczęściej pomimo uchwytu i tak ręką zamykamy lodówkę.  Przy zakupie powinniśmy zwrócić uwagę z jakiego materiału jest wykonana chłodziarka. Stale nierdzewne i inox różnią się od siebie w pozostawianiu odcisków palców.
Powierzchnia Inox jest szlifowana, co pozwala na nie odbijanie się śladów palców. O wiele gorzej jest z imitacją stali nierdzewnej, niekiedy może to być to plastik polakierowany srebrną farbą. Wówczas wszystko na niej widać.

Meble kuchenne Lublin – Vena

Warto przeczytać:

  1. Szafa ozdobą wnętrza
  2. Szyba w kuchni