Meble kuchenne na miarę

Źle zaprojektowana kuchnia to pieniądze wyrzucone w błoto. Za błędy, niestety, musimy  zapłacić sami. Warto poświęcić chwilę, aby latami cieszyć się wygodną kuchnią. Prawidłowo urządzona kuchnia jest powodem do dumy gospodarzy. Dobry projektant wnętrz, nawet  małą kuchni potrafi urządzić w ergonomiczny sposób.

Meble kuchenne Lublin - Vena

Meble kuchenne Lublin – Vena

Na co zwrócić uwagę?

 

  •  Odstępy pomiędzy ciągami kuchennymi

Wydawałoby się, że duże odstępy między urządzeniami to same plusy. Nie jest tak. Zbyt duże odległości mogą narazić nas na niepotrzebną dreptaninę.

  • Kompromis w stylu aranżacji kuchni

Odmienne, różne gusta w aranżacji  kuchni i wojna domowa gotowa! Zupełnie odradzam kompromis typu „trochę mojego, trochę twojego”. Taka ugoda grozi chaosem i bezstylowością. Dobrze jest skorzystać z profesjonalnego doradztwa, tym bardziej, że przeważnie wartość projektu odliczona jest przy realizacji. Dobry projektant wysłucha naszych propozycji, wesprze radą,  i przygotuje za nas wizualizację wnętrza.

  • Wysokość blatów kuchennych

Jesteśmy coraz wyżsi. Weźmy to pod uwagę uradzając kuchnię. Dla ludzi o wzroście do 180 cm wystarczają blaty na wysokości 85 cm, dla wyższych zalecane są 90 cm. Prawidłowa wysokość blatu uchroni nas przed bólem kręgosłupa.

Nie wiesz jak zaprojektować swoją kuchnię

Zadzwoń
501665673 projektant wnętrz Aleksandra Smereczyńska
512548136 projektant wnętrz Urszula Tomaszewska

Meble kuchenne Lublin – Vena – opinie, inspiracje i porady.

Warto przeczytać:

  1. Sekrety urządzenia małej kuchni

 

 

 

 

Podsumowanie
Kuchnia o jakiej marzę
Nazwa artykułu
Kuchnia o jakiej marzę
Opis
Aranżacja kuchni oprócz wygody powinna być zgodna z naszym gustem. Obecnie modnych jest bardzo dużo stylów kuchni. Warto wybrać ulubiony styl.
Autor
Publisher Name
Aranżacja wnętrz Lublin, Warszawa oraz przez Internet Vena
Publisher Logo