Oświetlenie kuchni taśmami LED

Meble kuchenne „Vena Lublin”  w Domixie – opinie, porady i inspiracje

Oświetlenie kuchni jest bardzo ważną kwestią w aranżacji wnętrza. Dobrze zaplanowane oświetlenie zapewni nam nie tylko efektowne, ale i wygodne miejsce do pracy i posiłków.

W kuchni znajduje się kilka stref roboczych i nawiązując do nich należy zaplanować światło. Główne stanowiska pracy to: kuchenka, zlewozmywak, blaty robocze , stół, wyspa lub półwysep. Te miejsca powinny być odpowiednio doświetlone.

Aranżacje Wnętrz Lublin - Warszawa - Vena

salon z kuchnią – Aranżacje Wnętrz Lublin – Warszawa – Vena

Oświetlenie kuchni LED

W chwili obecnej furorę na rynku robią  energooszczędne diody LED. Listwy te montowane są pod szafkami górnymi i doskonale oświetlają cały blat, tym samym wszystkie stanowiska robocze mamy widne.

Meble kuchenne Lublin

kuchnie na wymiar Lublin „Vena”

Umieszczone one są  w ładnych aluminiowych lub plastikowych listwach. Listwy te mogą być różnie mocowane: w narożniku,  pod szafkami lub za pomocą specjalnego frezowania umieszczone w płycie. Warto wiedzieć, że decydując się na ten typ oświetlenia możemy sobie wybrać barwę światła od naturalnej poprzez zimną aż do ciepłej. To ważne, aby osiągnąć właściwy klimat.

Projektant wnętrz Lublin – Urszula Tomaszewska

Projektant wnętrz Warszawa – Aleksandra Smereczyńska

Warto przeczytać:

  1. Światło w aranżacji wnętrz

Podsumowanie
LED w kuchni
Nazwa artykułu
LED w kuchni
Opis
Taśmy Led stały się bardzo modne w aranżacji kuchni. Przede wszystkim dobrze oświetlają miejsce pracy. Czy warto zamontować takie listy w naszej kuchni? Meble kuchenne Lublin Vena - opinie, porady, inspiracje
Autor
Publisher Name
Meble kuchenne Lublin Vena - opinie, porady, inspiracje
Publisher Logo