Aranżacja kuchni w stylu klasycznym

Aranżacja kuchni powinna być oparta o barwy, które lubimy, w których czujemy się dobrze, nie koniecznie nie o lansowane w czasopismach i Internecie. Meble kuchenne to inwestycja na wiele lat.

Styl tradycyjny

Ten trend nigdy nie wychodzi z mody. Klasyka jest ponadczasowa w przeciwieństwie do awangardowych pomysłów, które prędko mogą się znudzić. Tradycyjna kuchnia zwycięsko wytrzymuje próbę czasu. Kuchnia urządzona w stylu klasycznym będzie zawsze modna, jej atutem jest ponadczasowość. Najbardziej tradycyjny jest styl rustykalny. Kreatorzy tego kierunku nawiązują do danej kultury. Kuchnie sprawiają wrażenie zamieszkanych od lat. Trend ten wprowadza ciepły i sielankowy klimat do wnętrza.

meble kuchenne Lublin Vena

meble kuchenne Lublin Vena

Podkreślenie naturalne piękno drewna. Charakteryzują go drewniane meble zdobione gzymsami frezami, pilastrami . Niekiedy drzwiczki bywają patynowane, żeby wyglądały na stare i podniszczone. Czasami w przeszklonych witrynach pojawiają się witraże. Do rustykalnej kuchni najlepiej pasuje sprzęt AGD stylizowany na dawne urządzenia. Świetnie wygląda w niej stylizowany okap wykończony drewnem. W takich kuchniach smaku aranżacji dodają kredensy i witryny. Wnętrze rustykalne można uzupełnić detalami z mosiądzu, porcelaną, obrazkami z motywami roślinnymi, kolorowymi zasłonkami i kwiatami. W kuchni utrzymanej w stylu klasycznym ozdobę stanowią stojące babcine słoiki z przetworami . Klasyka najlepiej sprawdza się na dużej powierzchni.

projektant wnętrz Lublin – Vena Aleksandra Smereczyńska

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.kuchnie-vena.pl.

Podsumowanie
Aranżacja kuchni w stylu klasycznym
Nazwa artykułu
Aranżacja kuchni w stylu klasycznym
Opis
Aranżacja kuchni w stylu tradycyjnym. Ponadczasowość stylu polega na użyciu klasycznych materiałów i naturalnych kolorów. Meble kuchenne Lublin Vena - opinie porady, inspiracje
Autor
Publisher Name
Meble kuchenne Lublin Vena w Domixie - opinie
Publisher Logo