Co na ścianę w kuchni

Szkło na ścianie w kuchni jest obecnie bardzo modnym materiałem. Szyba z nadrukiem w miejscu tradycyjnej glazury sprawia, że wnętrza  wydają się nowoczesne, lekkie i eleganckie. Przemyślany wybór wydruku na szkle pozwoli uzyskać niepowtarzalny klimat kuchni.

Do kuchni najczęściej stosuje się szkło hartowane. Proces hartowania powoduje, że szkło staje się dużo bardziej odporne na temperaturę i uszkodzenia mechaniczne. Z powodzeniem może być użyte przy kuchenkach gazowych.

SONY DSC

 

Meble kuchenne Lublin Vena – szyba drukowana

 

Przytulny klimat wnętrza uzyskamy stosując szkła kolorowe lub cieszące się ostatnio dużym powodzeniem szkło z nadrukiem w ciepłej kolorystyce. Jest to idealne rozwiązanie dla ludzi ceniących niepowtarzalność i indywidualność. Obecnie banki zdjęć prezentują bardzo szeroką ofertę fotografii do nadruku.Można także skorzystać z własnych zdjęć. Motywy przestrzenne są doskonałym sposobem na optyczne powiększenie małej kuchni. Szyby takie są bardzo łatwe do utrzymania w czystości, pozbawione są fug, a to znacznie ułatwia czyszczenie.

Jak zamontować gniazdka w szkle?

Warto wiedzieć, że nie stanowi problemu wywiercenie otworów na gniazdka robocze i umieszczenie ich w szybie.

Innym rozwiązaniem jest zastosowanie gniazdek wysuwanych z blatu roboczego. Można również gniazdka zamontować pod górnymi szafkami w odpowiednio przystosowanych panelach

 

Projektant wnętrz Aleksandra Smereczyńska

autor: Projekty wnętrz Lublin Vena- publikację znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • szkło do kuchni lublin

One thought on “Co na ścianę w kuchni

Możliwość komentowania została wyłączona.