Kuchnia nowoczesna

 

Całość może uzupełnić szyba drukowana umieszczona w miejscu tradycyjnej glazury. Zastosowanie jej daje nieograniczone możliwości aranżacji, bowiem na szkle może znaleźć się dosłownie wszystko, krajobraz, motywy kuchenne, wzory graficzne. Nadruk może być wykonany ze zdjęć dostarczonych przez Klienta lub wytypowanych z banku zdjęć..

 

Projektant wnętrz Lublin Vena Urszula Tomaszewska

autor: Projekty wnętrz Lublin Vena- publikację znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
 • kuchnia w bloku
Podsumowanie
Nowoczesna kuchnia - Meble kuchenne Lublin - opinie
Nazwa artykułu
Nowoczesna kuchnia - Meble kuchenne Lublin - opinie
Opis
Proste formy, połysk i geometria to główne cechy kuchni nowoczesnej
Autor
Publisher Name
Meble kuchenne Lublin Vena w Domixie - opinie
Publisher Logo

6 thoughts on “Kuchnia nowoczesna

 1. Asia445

  Ja mimo wszystko lubię wnetrza tradycyjne. Czy takie juz nie są modne? według mnie takie będa modne przez cały czas, a nowoczesna przeminie i będzie inne nowoczesna modna.

 2. Sylwia z Lublina

  Ja marzę o nowoczesnej kuchni, ale mama boi się,ze taka nowoczesna kuchnia będzie zbyt nowoczesna. Jakie kolory zrobić, aby nie była taka nowoczesna? Chce,aby była ona ciepła i modna.

  1. admin Autor wpisu

   Z kolorów nowoczesnych jest grupa kolorów ponadczasowych oraz z tak zwanych charakterem. Do kolorów bezpiecznych, ale i modnych zaliczymy pastelowe beże, kremy i białe barwy. Do barw dla odważnych, dla ludzi którzy lubią wnętrza z wyrazem można zastosować czerwony, czarny, zielony. Mówiąc ogólniej kolory wyraziste.Dużo bezpieczniej jest umieszczać takie barwy na elementach łatwych do wymiany, jak na przykład kolor ściany, czy tapety. Zawsze mamy wnętrze zgodne z trendami i łatwe do zmiany. Kolory wyraziste szybciej się przejadają.
   Projektant wnętrz Lublin Vena – Urszula Tomaszewska

 3. krecik

  Zgadzam się z Tobą w pełni, moja żonka najpierw zrobiła czarną kuchnię, a teraz mi karze sprzątać. Widać palce, makę, brrr. Gdyby nie to, że kosztowała trochę grosza to bym ją bez zastanowienia wyniósł na śmietnik. Nie róbcie sobie czarnych mebli!

 4. Ania

  Ja sobie zrobiłam meble kuchenne w kolorze czarnym w połysku. Najładniejsza jest zaraz po sobotnich porządkach. W piątek niestety prezentuje linie papilarne całej rodziny, ale ja ich tego oduczę. Prawdą jest, że ciemne kolory bardzo się palcują. Odradzam to osobom, które nie lubią latać ze ścierką.

Możliwość komentowania została wyłączona.