Meble kuchenne krojone na miarę

 

Dobrze zaprojektowana kuchnia i właściwie urządzone wnętrze to nie są na pewno pieniądze wyrzucone w błoto. Piękna i ergonomiczna aranżacja kuchni owocuje wygodą i zadowoleniem przez kolejnych, co najmniej 20lat. Zanim zakupimy meble kuchenne pomyślmy o aranżacji uwzględniając zarówno ergonomię, estetykę jak i koszty. Musimy mieć na uwadze, ze w tej jednej chwili czynimy inwestycję na bardzo długi okres czasu. Warto z profesjonalnym projektantem wnętrz przedyskutować swoje pomysły.
Kuchnie Lublin

Meble kuchenne Lublin – Kuchnia z szybą

Jak się do tego zabrać?
Projektując wnętrze kuchni, należy niezwykle wnikliwie przeanalizować wszystkie za i przeciw. Aranżacja powinna uwzględniać zarówno nasze warunki architektoniczne jak i indywidualne potrzeby. Projekt kuchni powinien powstać już na wstępie. Pozwoli to uniknąć niepotrzebnych przeróbek gazowniczych, elektrycznych i kanalizacyjnych . Dobrze zaprojektowana  kuchnia odpłaci się wygodą przez wiele lat. A na co powinniśmy zwrócić jeszcze naszą uwagę?

Kroimy na miarę

Planując kuchnię, rozpocznijmy od określenia od naszych potrzeb. Wnikliwie przeanalizujmy powierzchnię przeznaczoną na blaty oraz lokalizację sprzętu AGD.

A co ze stylem życia przyszłych użytkowników?

Kuchnia otwarta czy zamknięta? Przedyskutujmy nasze upodobania i przyzwyczajenia.  Od tego zależy ilość szafek, powierzchnia blatów roboczych, wielkość zlewozmywaka i wyposażenie AGD.

Rozrzutność kosztuje

Już na wstępie aranżacji kuchni pamiętajmy o pieniądzach. Najpierw określenie kosztów, później dostosowanie wydatków do zasobności naszego portfela. Przy okrojonym budżecie odradzam wprowadzanie w czyn wszystkich udogodnień naraz. Znam przykłady ładnych i funkcjonalnych kuchni, w które zainwestowano nieduże pieniądze.

Moja kuchnia, twój styl

Zróżnicowane  gusta małżonków, ślepe upieranie się przy swoim w sprawie kuchni i wojna domowa gotowa! Odradzam kompromis typu „trochę mojego, trochę twojego”. Grozi chaosem. Dobrze jest skorzystać z fachowego doradztwa, tym bardziej, że najczęściej wartość projektu odliczona jest przy realizacji od kosztów zabudowy. Dobry projektant wnętrz służy fachową radą, wysłucha naszych propozycji i przygotuje za nas wizualizację wnętrza. Różne style aranżacji wnętrz możemy zobaczyć na stronie www.kuchnie-vena.pl

Projektant wnętrz Lublin – Urszula Tomaszewska

Podsumowanie
Meble kuchenne Lublin - Vena w Domixie - opinie
Nazwa artykułu
Meble kuchenne Lublin - Vena w Domixie - opinie
Opis
Aranżacja kuchni szytej na miarę umożliwia spełnienie wszystkich marzeń.
Autor
Publisher Name
Meble kuchenne Lublin
Publisher Logo