Przedpokój naszą wizytówką

Liczy się pierwsze wrażenie. Ta zasada obowiązuje prawie w każdej dziedzinie życia. Szczególnie duże znaczenie ma w aranżacji wnętrz.

W naszych mieszkaniach na pierwszy ogień wystawiony jest przedpokój. Warto poświęcić mu trochę uwagi, aby po uchyleniu drzwi zamiast ciemnego zatłoczonego wnętrza osiągnąć efekt rozświetlonego i efektownego przedpokoju.

SONY DSC SONY DSC

Z reguły w przedpokoju nie mamy okien, dlatego warto w nim pobawić się światłem. Odpowiedni wybór oświetlenia pozwoli zniwelować niedostatki wnętrza. Podświetlając odpowiednie ścianki możemy optycznie rozszerzyć zbyt wąski przedpokój.

 

Częstym problemem jest labiryntowy układ przedpokoju. Jeżeli aranżacja wnętrza wykonywana jest na etapie budowlanym można jeszcze dokonać wielu przeróbek. Efekt kanciastych korytarzy stracimy, jeśli zaokrąglimy jeden z rogów. Możemy w fantazyjny sposób urozmaicić kształt. Podświetlenie tego elementu na pewno uatrakcyjni całe wnętrze.

W przedpokoju z reguły znajduje się lustro. Obecnie na rynku jest bardzo wiele elementów

dekoracyjnych, które mogą stanowić bardzo ciekawą ramę dla lustra. Jednym z nich są gipsowe panele dekoracyjne, które możemy pomalować w dowolnym kolorze.

Projektant wnętrz Aleksandra Smereczyńska

Podsumowanie
Aranżacja przedpokoju
Nazwa artykułu
Aranżacja przedpokoju
Opis
Przedpokój to pierwsze wrażenie, dlatego jego aranżacja jest taka istotna.
Autor
Publisher Name
Aranżacja wnętrz Lublin, Warszawa oraz przez Internet Vena
Publisher Logo