Zbyt mała kuchnia

 

Zbyt mała kuchnia to problem dużej części społeczeństwa. Nie jest to jednak sytuacja, która nie ma wyjścia. Również niewielką kuchnię można zaprojektować ergonomicznie i ładnie.
Meble kuchenne Lublin

Meble kuchenne Lublin Vena w Domixie – opinie

Planując aranżację małej kuchni musimy przestrzegać pewnych zasad. Pozwoli nam to uniknąć błędów.

  1. Zabudowywanie meblami pod sufit wprawdzie zwiększy pakowność, ale i optycznie przytłoczy kuchnię. Wspinanie się do szafek umieszczonych pod sufitem jest niezbyt bezpiecznym rozwiązaniem.
  2.  W małych kuchniach warto stosować szafki przeszklone. Dają one wrażenie lekkości optycznej. Mleczna szyba znajdująca się na wysokości oczu stwarza poczucie przestrzeni i głębi.
  3. W ciasnych kuchniach efektownie wygladaja się podświetlane szafki.
  4. Małe kuchnie dużo lepiej prezentują się w jasnych kolorach. Świetnie wyglądają w nich szafki z frontami w połysku. Odbijają one światło dając wrażenie przestrzeni.
  5. Umieszczenie pomiędzy blatem, a szafkami górnymi płytkich szufladek lub półek na przyprawy wygospodaruje dodatkowa powierzchnię.
  6. Idealnie jest tak urządzić kuchnię, aby miejsce w niej było wykorzystane w całości, bez niedostępnych zaułków i ślepych kątów. Nowoczesne akcesoria ułatwiają nam to zadanie. Dostepność w kuchni możemy lepiej wykorzystać stosując w niej dodatkowo odpowiednio wyposażenie szafek typu carga, szuflady itp. Dzięki temu wszystko, co niezbędne będzie „pod ręką”, a w dodatku lekko się wysuwa i podjeżdża.

Meble kuchenne Lublin   Warto przeczytać:

 
Podsumowanie
Meble kuchenne Lublin Vena w Domixie  - opinie
Nazwa artykułu
Meble kuchenne Lublin Vena w Domixie - opinie
Opis
Mała kuchnia także da się dobrze zaprojektować. Co warto wiedzieć.
Autor
Publisher Name
Meble kuchenne Lublin Vena w Domixie - opinie
Publisher Logo