Jak wyrzucić pieniadze w błoto urzadzając kuchnię

Aranżacja kuchni to bardzo ważny czas. W normalnym zabieganiu życiu zaczynamy być obciążeni dodatkową dużą dawką informacji i zwyczajnie mamy prawo się w tym pogubić.

kuchnie Lublin

Meble kuchenne Lublin

Na co więc zwrócić uwagę, aby nie wyrzucić pieniędzy w błoto?

  1. Bardzo istotny jest okres gwarancji. Dobry producent frontów udziela nam jej aż na 7 lat. W Studiach Mebli Kuchennych pytajmy o czas rękojmi. Pozwoli nam to zabezpieczyć kuchnię przed odklejającymi się frontami. Kolorystyka we wszystkich firmach jest porównywalna, natomiast jakość już nie.
  2. Dobry projektant kuchni powinien Klienta wysłuchać, doradzić, a nie tylko przyklaskiwać. Nie dajmy się zwieść głaskaniu przez wykonawcę. Projekt kuchni powinien być przedyskutowany, Rozważone wszystkie za i przeciw.
  3. Zbyt rozbudowany w funkcję sprzęt AGD nie zawsze jest trafnym wyborem. Kupując wyposażenie kuchni ulegamy emocjom, przeświadczeni, że kupujemy to na 10 – 20 lat. Jest oczywiście prawdą, że przeciętnie tyle czasu służy nam kuchnia i jej wyposażenie. Jednak często kupujemy AGD z funkcjami, których nigdy nie będziemy używać.
  4. Warto wykonać projekt kuchni w profesjonalnej firmie. Stolarz, który może być doskonałym wykonawcą, wcale nie musi być dobrym projektantem i znać się na kolorach, aranżacji itp.

Meble kuchenne Lublin  ” Vena” – projektant wnętrz Urszula Tomaszewska

Podobne tematy:

 

 

Podsumowanie
Dobry projekt kuchni
Nazwa artykułu
Dobry projekt kuchni
Opis
Dobry projekt kuchni powinien opierać się na wiedzy o ergonomii i estetyce. Z nami zaprojektujesz kuchnię marzeń
Autor
Publisher Name
Projektowanie wnętrz Lublin, Warszawa oraz przez Internet Vena
Publisher Logo

One thought on “Jak wyrzucić pieniadze w błoto urzadzając kuchnię

  1. Mirosław

    Najporządniejsze fronty to są z drewna. Mamy je 20 lat i jeszcze 20 posłużą. Mirosław

Możliwość komentowania została wyłączona.