Jak kupić mieszkanie idealne do naszych potrzeb?

Zakup mieszkania to nie mały wydatek. Nic dziwnego, że mamy wiele obaw. Na raz musimy przeanalizować wiele ważnych kwestii: cena, lokalizacja, piętro itd. W nawale tych ważnych spraw czasami nie jesteśmy w stanie zwrócić uwagi na tak ważne sprawy jak ustawność mieszkania. Dlatego przed ostateczną decyzją warto  zasięgnąć porady projektanta wnętrz, który przeanalizuje mieszkanie pod kątem ustawności, pakowności i aranżacji dostosowanej do naszych potrzeb.

Projekty wnętrz Lublin - Vena

Projekty wnętrz Lublin – Vena

Dobry projektant wnętrz na pewno zwróci uwagę

na niezbędne głębokości i wysokości w architekturze mieszkania. Kupując mieszkanie od developera lub projekt domu mamy możliwość dostosowania wnętrz do własnych indywidualnych upodobań. Często nie myślimy o tym na początku, a potem jest za późno ze względu na kosztowność przeróbek.

Ja, jako projektant wnętrz, ubolewam nad tym, że architekci budynków bez serca traktują aranżację. Często się zdarza, że sugerowany plan zagospodarowania wnętrza jest nie przemyślany i wogóle nie ergonomiczny.

Na pewno poczulibyśmy żal,  gdybyśmy już po wyremontowaniu mieszkania zobaczyli, że nasz sąsiad mający identyczny układ zastosował dużo lepsze rozwiązania na przebudowę i aranżację.

Czkawką wtedy może się odbić powiedzenie” Mądry Polak po szkodzie”.

Nie masz pomysłu na aranżację wnętrza.

Zadzwoń

501665673 projektant wnętrz Lublin, Warszawa – Aleksandra Smereczyńska

512548136 projektant wnętrz Lublin – Urszula Tomaszewska

Warto przeczytać:

  1. Kontrasty w aranżacji wnętrz
  2. Błędy w aranżacji wnętrz, których możemy uniknąć
Podsumowanie
Jak dobrze kupić i zaprojektować mieszkanie
Nazwa artykułu
Jak dobrze kupić i zaprojektować mieszkanie
Opis
Już przy zakupie mieszkania powinniśmy myśleć o jego aranżacji. Czasami skoncentrowani jesteśmy jedynie na cenie lub lokalizacji. Warto przy zakupie wyobrazić sobie jak będzie nasze mieszkanie wyglądało po aranżacji.
Autor
Publisher Name
Aranżacja wnętrz Lublin, Warszawa oraz przez Internet Vena
Publisher Logo