Nowoczesna kuchnia

Nowoczesna kuchnia to nie tylko design. To również wyposażenie w nowe rozwiązania techniczne.

Meble kuchenne w stylu nowoczesnym - Lublin Vena

Meble kuchenne Lublin – w stylu nowoczesnym – projekt Vena

Bardzo one usprawniają naszą pracę przy przygotowywaniu posiłków. Czasu mamy coraz mniej, więc wszystko co nam zaoszczędzi czas jest bardzo cenne.

Szuflady

Obecnie już nie zdarza się, aby front szuflady został nam w dłoniach, jak za czasów mocowania na kołki. Dzisiejsza technika zadziwia. Szuflady same się domykają. Jest wiele firm produkujących nowoczesne akcesoria meblowe. Według moich obserwacji największą popularnością cieszy się Blum. System  domyku szuflad cechuje się prostym designem i bardzo wysokim komfortem ruchu.

Ponadto te samozamykające się szuflady są wyposażone w imponujące organizery, dzięki którym bardzo łatwo jest nam zagospodarować każdy centymetr.

organizer

organizer 2

 

Carga

Każdy wie jak uciążliwe jest wyciągniecie z szafki przedmiotu, który jest w głębi. Wystawianie i chowanie to spora strata czasu. Idealnym rozwiązaniem na szybki dostęp jest kosz cargo. Produkowane są one w wielu rozmiarach, zarówno pod kątem szerokości jak i wysokości. Występują już od 15 cm do 60 cm szerokości oraz w trzech rozmiarach wysokościowych. Wysokość do blatu, ok 140 cm oraz ok 170 cm.

Meble kuchenne Lublin

Meble kuchenne Lublin

meble kuchenne Lublin

Projektant wnętrz Lublin – Vena – Urszula Tomaszewska

Warto przeczytać:

Kuchnia w stylu skandynawskim